ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

DROGAS

Vilniaus DROGAS Gedimino prospekte. Parduotuvės apšvietos projektavimas, šviestuvų parinkimas ir tiekimas. Sukurtas tinkamas prekybinės vietos apšvietimas akcentuojant išdėstytas prekes, be kryptinių šviestuvų. Parengtas ypač tikslus projektas, atlikti montavimo darbai.
Projekto partneris UAB DAVISKA.

GET JET Airlines

Avialinijų biuro linijiniai šviestuvai nuo 1,20 m iki 3 metrų ilgio darbo zonoms ir pagalbinėms erdvėms apšviesti.Taip pat pagamintas ir 1,30 m skersmens apvalus, minimalistinis šviestuvas administratorės darbo vietai akcentuoti ir apšviesti. Visi šviestuvai gaminti pagal individualų šviesos srauto ir dizaino poreikį.
Projekto partneris UAB DAVISKA.

TELIA

TELIA prekybos salonų Jonavoje, Panevėžyje, Kretingoje, Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose apšvietimo montavimo darbai. Pagrindinis šių darbų principas greitas darbų atlikimo terminas ir aukšta darbų kokybė. Buvo įrengta daugiau nei 15 salonų.

Projekto partneris UAB DAVISKA.

BALTIC HAIR

Vilniaus Akropolio prekybos vietos BALTIC HAIR apšvietos projektavimas, šviestuvų parinkimas, tiekimas, atkreipiant dėmesį į kokybę supaprastinant šviestuvų montavimo darbus. UNIPRO TRACK sistema ir RIO kryptiniai šviestuvai.
Nišos apšvietimo išpildymas LED juosta ir aliuminio profilio deriniu. Garantijos nuo 3 iki 5 metų.

IGIS

Dažų prekybos salono IGIS apšvietos projektavimas, skaičiavimas, šviestuvų parinkimas ir tiekimas. Elektros ir šviestuvų montavimo darbai.

LIETUVOS PAŠTAS

Bendradarbiaujame su AB Lietuvos paštas ir esame padėję išspręsti apšvietimo problemas ne viename pašto skyriuje. Pradedant nuo linijinių biuro šviestuvų iki klientų aptarnavimo, darbuotojų ir logistikos zonų apšvietimo.

 

Paskambinkite mums!

8-679-39963   8-672-88704