PREKYBINIŲ PATALPŲ APŠVIETIMAS

Kiekvieno verslo pagrindinis principas – pelnas. Norit pasiekti kuo daugiau pardavimų, pirmiausia turime kreipti dėmesį į įvaizdį ir prekybos vietos patrauklumą. Apšvietimas vienas iš pagrindinių prekybinės vietos elementų, kuriuo formuojamas kliento požiūris ir nuotaika. Tinkamai parinktas apšvietimas padės išryškinti prekės ženklą ir padarys jį patrauklesnį. Sukuriant tinkamą prekybos vietos atmosferą didėja tikimybė ne tik pritraukti klientą, bet ir pastumėti jį praleisti daugiau laiko jūsų parduotuvėje, taip skatinant pirkimus.

Prekybinės vietos apšvietimas sudaro didžiają dalį įrengimo kaštų, todėl svarbu tai daryti atsakingai. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad šviestuvai šviečia visą parduotuvės darbo laiką ir sunaudoja labai dideles elektros energijos sąnaudas.

Mūsų komanda yra atrinkusi pačius tinkamiausius šviestuvus, kurie yra ekonomiški, estetiški ir kokybiški, bei lengvai aptarnaujami. Suteikiamos garantijos nuo 3 iki 5 metų, kas užtikrina ilgaamžiškumą ir eliminuoja galimas problemas dėl šviestuvų dažno aptarnavimo.

Pagrindinė kokybiškos paslaugos esmė yra greitas jos atlikimas, todėl esame atrinkę ilgametę patirtį ir rekomendacijų turinčius rangovus, kurie mūsų pasiūlytus šviesuvus sumontuos jūsų parduotuvėje.

Puikiai suprantame, kad parduotuvių atidarymo terminai dažnai atidedami dėl įrangos pristatymo ir montavimo darbų, todėl nuosekliai pasiruošus šiems darbams, viską galime suspėti laiku. O jeigu pritrūksta laiko, mums padeda savaitgaliai ir laikas po 17-tos valandos.

PASLAUGOS TEIKIMO PRINCIPAS

Poreikių ir tikslų analizė

Šviestuvų parinkimas

Apšvietos projektavimas

Techninio projekto parengimas

Produkcijos tiekimas / gamyba

Montavimo darbai

TEIKIAMOS PASLAUGOS

  • Prekybinių patalpų apšvietimo projektavimas.
  • Tiekiama apšvietimo produkcija visų tipų prekybinėms patalpoms.
  • Suteikiamos ilgalaikės garantijos ir aptarnavimas.
  • Nestandartinių šviestuvų gamyba ir įdėjų realizavimas.
  • Visi montavimo darbai.

PREKINIAI ŽENKLAI

"RIO LIGHT"

Kryptiniai RIO šviestuvai yra vieni populiariausių europoje. Dėl aukštos kokybės ir 5 metų garantijos, dauguma prekybos tinklų renkasi šį gamintoją. Taip pat unikalus dizainas ir paslėptas maitinimo šaltinis suteikia lengvą, estetinį pojūtį interjere. .

"UNIPRO TRACK"

Kryptinių šviestuvų tvirtinimo ir maitinimo sistemos, leidžia lengvai diegti šviestuvus bet kurioje prekybonės salės vietoje. Galimas paviršinis, pakabinamas arba įleidžiamas montavimas. Lengvas diegimas ir platus pritaikymas, padaro šią “TRACK” sistemą nepakeičiamą. Garantija 5 metai.

"V-TAC SAMSUNG"

Kryptiniai V-TAC šviestuvau su SAMSUNG diodais akcentiniam apšvietimui. Šiems šviestuvams yra suteikiama 5 metų garantija. Nėra papildomo maitinimo šaltinio, viskas integruota šviestuvo viduje. Labai estetiško dizaino, suteikiantys lengvumo pojūtį.

 

Paskambinkite mums!

8-679-39963   8-672-88704