NESTANDARTINIŲ ŠVIESTUVŲ GAMYBA

Siūlome LED linijinių ir nestandartinių šviestuvų gamybą panaudojus aliuminių profilių galimybes. Sukuriami nestandartinio tipo šviestuvai, kurie gali būti segmentiniai, vientisi, įvairių formų, ilgių ir techninių savybių. Paviršiniai, įmontuojami ar pakabinami šviestuvai biurams, prekybinėms patalpoms, architektūriniams sprendimams, interjerui ir eksterjerui. Galimybių yra tikrai daug, Jums tereikia vizijos, o mes parinksime jums tinkantį sprendimą.

Pagal išsakytus poreikius galime pasiūlyti nestandartinius šviestuvus, kurių ilgis yra nuo 80 centimetrų iki 20 metrų ir daugiau. Gaminame įvairaus diametro taisyklingus šviečiančius lankus, rombus, netaisyklingų formų šviestuvus, mažam ir masiniam akcento sukūrimui.

Pagal pageidavimus dažome pagal RAL spalvų paletę arba padengiame specialia PVC plėvele, kuri sukuria norimą tekstūrą, spalvą ar blizgesį. Šviestuvų gamyboje naudojame įtin aukštos kokybės LED juostas ir maitinimo šaltinius, kurie užtikrina ilgaamžiškumą ir garantiją nuo 3 iki 5 metų.

"LINIJINIAI"

Linijinių šviestuvų gaminimo galimybės yra labai plačios. Daug įvairių aliuminių profilių pagal interjero koncepciją. Yra galimybė dažyti.

"DAUGIAKAMPIAI"

Daugiakampiai šviestuvai gali būti įvairių formų ir dydžių, taip pat kaip ir linijiniai. Jungiami įvairiais kampais, taip išgaunant norimą formą.

"APVALŪS"

Gaminame įvairaus diametro šviečiančius lankus, puslankius ir kitokių formų apvalintus šviestuvus. Labai plačios lenkimo galimybės.

"AKCENTINIAI"

Akcentinių šviestuvai gaminami, pagal jau suprojektuotą šviestuvą, arba pagal turimą viziją. Šviestuvai gali būti betkokios formos ir dydžio.

"NESTANDARTINIAI"

Akcentinių šviestuvai gaminami, pagal jau suprojektuotą šviestuvą, arba pagal turimą viziją. Šviestuvai gali būti betkokios formos ir dydžio.

"KUBAS"

Naujiena šviestuvų ir vitrinų gamyboje. Galime pagaminti šviečiantį kubą nuo 10 centimetrų iki 2 metrų ar didesnį. Galimybė panaudoti stiklą.

PREKINIAI ŽENKLAI

"KLUS DESIGN"

Vienas didžiausių ir garsiausių aliuminių profilių gamintojų visame pasaulyje. LED juostoms suteikia naujas panaudojimo galimybes. Dažnai naudojami architektūroje.

"MEAN WELL"

Užsirekomendavęs impulsinių maitinimo šaltinių gamintojas, kuris savo gaminiams suteikia nuo 2 iki 7 metų garantiją. LED juostų sprendimus padaro ilgaamžius.

"AKTO LED"

Tai pažangiausių LED juostų ir LED modulių gamintoija Lietuvoje. Gaminanti itin aukštos kokybės ilgaamžią produkciją. Suteikia garantiją nuo 3 iki 5 metų.

"LUXSONN"

LUXSONN LED juostos yra išskirtinio kokybės ženklo gaminys, Pasižymintis nestandartiniais, bet svarbiais techniniais sprendimais. Rekomenduojame baldų gamintojams.

 

Paskambinkite mums!

8-679-39963   8-672-88704