LED PRODUKCIJA VERSLUI

Puikiai suprantame, kad vykdydami bet kokią veiklą visuomet susiduriame su mažomis, bet daug laiko užimančiomis problemomis. Tokiomis kaip perdegusios lemputės ieškojimas, keitimas ir techninių savybių parinkimas. Tikslas yra, kad parinktas šviestuvas sumažintų elektros energijos sąnaudas.

Visoms kavinėms, matininimo įstaigoms, viešbučiams ar kitokią ūkinę veiklą vykdančioms įmonėms siūlome įsigyti reikiamų prekių kartu suteikdami nemokamą paslaugą. Atliekame apšvietimo sistemos apskaitą (auditą), įvertiname bendrą būklę, išrenkame tinkamas prekes ir užtikriname jų tiekimą, arba viso apšvietimo pertvarkymą.

Atsižvelgdami į paslaugų ir aptarnavimo kokybę siūlome ekonomiškiausių LED apšvietimo prekių tiekimą pagal Jūsų įmonės poreikius. Visuomet palaikome prekių rezervą sandėlyje, o jei jų nėra, per itin trumpą laiką jas pristatome.

Bendradarbiavimą pradedame nuo vizito į Jūsų įmonę, kurio metu išsiaiškiname kokia mūsų teikiama produkcija Jums reikalinga. Sudarome poreikių planą pagal kokybės, kainos ir vykdomų projektų specifiką. Išsiaiškiname apytikslius įmonės perkamus kiekius, kad užtikrinti pastovų prekių palaikymą sandėliuose. Prekės gali būti pristatomos trimis būdais: į Jūsų įmonės sandėlius, atsiimamos prekybiniuose taškuose arba pristatant tiesiai į aptarnaujantį objektą.

Siūlome ypač lanksčią atsiskaitymų sistemą, mokėjimo atidėjimą nuo 15 iki 45 dienų. Taip pat sąskaitas išrašome kiekvienam pirkimui atskirai, kad lengviau būtų sudaryti kiekvieno objekto sąmatą.

Mes niekada nenustatome paslaugų teikimo standarto, mes sukuriame ir tobuliname teikiamas paslaugas pagal Jūsų įmonės poreikius.

PASLAUGOS TEIKIMO PRINCIPAS

Sudaromas poreikių planas

Nustatoma kainodara

Pasirašoma bendradarbiavimo sutartis

Sandėlyje rezervuojamos prekės

Pristatymas ir įrengimas

TEIKIAMOS PASLAUGOS

  • Sąmatų sudarymas
  • Tiekiama apšvietimo produkcija visų tipų patalpoms ir pastatams
  • Suteikiamos ilgalaikės garantijos
  • Nestandartinių šviestuvų gamyba ir įdėjų realizavimas.
  • Produkcijos pristatymas į sandėlius ar į objektą.
  • Apšvietimo įrengimo darbai.

"VIEŠBUČIAMS"

"KAVINĖMS"

"PARDUOTUVĖMS"

"BIUDŽETINĖMS ĮMONĖMS"

"BIURAMS"

"GAMYBINĖMS ĮMONĖMS"

"PREKYBININKAMS"

"PRIEŽIŪROS ĮMONĖMS"

"STATYBINĖMS ĮMONĖMS"

 

Paskambinkite mums!

8-679-39963   8-672-88704