BALDŲ IR VITRINŲ APŠVIETIMAS

Baldų apšvietimas ypač svarbus elementas namų interjere ir akcentiniam apšvietimui. Dauguma baldų gamintojų vengia išpildyti savo gaminius apšvietimu, dėl nekokybiškų apšvietimo sistemų gedimų, dėl to atsakomybė prieš klientą nešate Jūs.

Siūlome pakeisti stereotipus, nes mūsų komanda atrinko ypač aukštos kokybės produkciją, kuriai suteikiama nuo 3 iki 5 metų garantija.

Taip pat siūlome produkcijos paruošimo paslaugą: profilių supjaustymą, LED juostos klijavimą ir konktakų litavimą. Parengiame pajungimo schemą, kad surenkant baldus tai neužimtų papildomai laiko. Mūsų veiklos principas labai parpastas.

Bendradarbiavimą pradedame nuo susitikimo, kurio metu išsiaiškiname, kokia mūsų teikiama produkcija ar paslauga jums reikalinga. Sudarome poreikių planą pagal kokybės, kainos ir vykdomų projektų specifiką. Siūlome ypač lanksčią atsiskaitymų sistemą, mokėjimo atidėjimą nuo 15 iki 45 dienų.

Mes niekada nenustatome paslaugų teikimo standarto, mes sukuriame ir tobuliname teikiamas paslaugas pagal jūsų poreikius.

"RUOŠINIŲ GAMYBA"

Baldų gamintojams siūlome nemokamą gaminių suruošimą.
Pagal patiektus matmenis supjauname profilį, įklijuojame LED juostą, sulituojame kontaktus, parenkame maitinimo šaltinį (konverterį) ir pristatome jums.
Visą tai atliksime nemokamai!

"STALČIAI"

Labai patogus ir paprastas stalčių apšvietimas. Palengvinantis matomumą ir sukuriantis gyvibingumo jausmą.

"STALAI"

Yra galimybė nekeičiant baldų konstrukcijos apšviesti stalo sujungimus, briaunas ar kitus baldo elementus

"RŪBINĖS"

Rūbinės apšvietimas yra labai svarbus. Spintoje labai tamsu, o išorinė dienos ar šviestuvo šviesa tinkamai neapšviečia.

"SPINTOS"

Spintose įmontuotas apšvietimas padeda lengviau atrasti norimą daigtą ar atpažinti ieškomų rūbų spalvas.

"LENTYNOS"

Namų ar vitrinų lentynų apšvietimas. Galime apšviesti ne tik medines, MDF, bet ir stiklines lentynas.

"VITRINOS"

Suprojektuosime ir pasiūlysime vitrinų apšvietimo sprendimą. Pagaminsime ruošinius ir sumontuosime.

BALDŲ APŠVIETIMO PAVYZDYS

PREKINIAI ŽENKLAI

"KLUS DESIGN"

Vienas didžiausių ir garsiausių aliuminių profilių gamintojų visame pasaulyje. LED juostoms suteikia naujas panaudojimo galimybes. Dažnai naudojami architektūroje.

"MEAN WELL"

Užsirekomendavęs impulsinių maitinimo šaltinių gamintojas, kuris savo gaminiams suteikia nuo 2 iki 7 metų garantiją. LED juostų sprendimus padaro ilgaamžius.

"AKTO LED"

Tai pažangiausių LED juostų ir LED modulių gamintoija Lietuvoje. Gaminanti itin aukštos kokybės ilgaamžią produkciją. Suteikia garantiją nuo 3 iki 5 metų.

"LUXSONN"

LUXSONN LED juostos yra išskirtinio kokybės ženklo gaminys, Pasižymintis nestandartiniais, bet svarbiais techniniais sprendimais. Rekomenduojame baldų gamintojams.

 

Paskambinkite mums!

8-679-39963   8-672-88704