MŪSŲ VEIKLA – PASLAUGOS

Prekybinių patalpų apšvietimas

Kiekvieno verslo pagrindinis principas – pelnas. Norint pasiekti kuo daugiau pardavimų, pirmiausia turime kreipti dėmesį į įvaizį ir prekybos vietos patrauklumą. Apšvietimas vienas iš pagrindinių prekybinės vietos elementų, kuriuo formuojamas kliento požiūris ir nuotaika. Tinkamai parinktas apšvietimas padės išryškinti prekės ženklą ir padarys jį patrauklesnį. Sukuriant tinkamą prekybos vietos atmosferą didėja tikimybė ne tik pritraukti klientą, bet ir pastumėti jį praleisti daugiau laiko jūsų parduotuvėje, taip skatinant pirkimus.

Linijiniai apšvietimo sprendimai

LED linijinis apšvietimas yra vienas populiariausių interjero apšvietimo akcentų. Linijinis apšvietimas įgyvendinamas ypač paprastai, pritaikius aliuminius profilius ir LED juostas. Šis derinys padės jums sukurti įpatingus interjero ar eksterjero derinius, kurie bus ilgaamžiai ir unikalūs. Linijiniam apšvietimui dažniausiai naudojami aliuminiai profiliai ir lankščios LED juostos. Tai plačiai pritaikoma, be tokio apšvietimo jau nebeįsivaizduojama.

Nestandartinių LED šviestuvų gamyba

Siūlome LED linijinių šviestuvų gamybą panaudojus aliuminių profilių galimybes. Sukuriami nestandartinio tipo šviestuvai, kurie gali būti segmentiniai, vientisi, įvairių formų, ilgių ir techninių savybių. Paviršiniai, įmontuojami ar pakabinami šviestuvai biurams, prekybinėms patalpoms, architektūriniams sprendimams interjerui ir eksterjerui. Galimbių yra tikrai daug. Jums tereikia vizijos, o mes parinksime jums tinkantį sprendimą.

Baldų LED apšvietimas

Baldų apšvietimas ypač svarbus elementas namų interjere, kaip akcentinis apšvietimas. Dauguma baldų gamintojų vengia išpildyti savo kūrinius apšvietimu, dėl nekokybiškų apšvietimo gaminių gedimų. Būtent dėl to, klientai tiesiogiai kaltina baldų gamintojus. Mes kruopščiai išanalizuojame gamybos specifiką ir parenkame būtent Jums aktualią prekę ar paslaugą, kuri padeda sutaupyti gamybos laiką ir užtikrina aukštą kokybę.

LED apšvietimas verslui

Puikiai suprantame, kad vykdydami bet kokią veiklą visuomet susiduriame su mažomis, bet daug laiko užimančiomis problemomis. Tokiomis kaip perdegusios lemputės ieškojimas, keitimas ir techninių savybių parinimas. Tikslas ne tik, kad atliktų, švietimo funkciją, bet dar ir sumažintu elektros energijos sąnaudas. Visoms kavinėms, matininimo įstaigosm, viešbučiams ar kitokią ūkinę veiklą vykdančioms įmonėms siūlome įsigyti reikiamų prekių kartu suteikdami nemokamą paslaugą. Atliekame apšvietimo sistemos apskaitą (auditą), įvertiname bendrą būklę, išrenkame tinkamas prekes ir užtikriname jų tiekimą, arba visos apšvietimo pertvarkymą.

Išmanus apšvietimo valdymas

Jei planuojate atsinaujinti apšvietimo sistemą, butinai akcentuokime jo valdymą. Šiandieną apšvietimo valdymo sistemos tapo labai paprastos ir sąlyginai nebrangios, lyginant su išmaniojo namo sprendimais. Apšvietimo valdymas mobiliuoju telefonu ar radio bangu valdikliais pirmiausia suteikia patogumą. Taip pat leidžia įdiegti nenumatytas apšvietimo vietas papildyti naujomis funkcijomis ar šviestuvais be papildomo sienų griovimo ir laidų vedžiojimo. Tai atpigina darbų sąmatą ir maksimaliai sutrumpina įdiegimo laiką. Mes atrinkome kokybiškus išmaniuosius valdiklius ir siūlome įsigyti patiems arba supažindinti Jūsų elektrikus su naujomis galimybėmis.

Teritorijų, patalpų ir pastatų LED apšvietimas

Saugumas, taupumas ir ilgaamžiškumas, pagrindinės savybės, kurios turi būti įvertintos projektuojuant lauko apšvietimą. Manau visi suprantame, kad be LED tipo prožektorių jau nebeįsivaizduojame savo teritorijos, kiemo ar pastatų apšvietimo.  Siūlome atkreipti dėmesį į tai, kad nepasirinktumėte per daug galingo šviestuvo. Šviesos gausite daugiau, bet energijos sąnaudos bus didesnės ir pats šviestuvas kainuos brangiau. Manome Jums reikia tiek kiek reikia, o ne tiek kiek galite gauti. Todėl siūlome nemokamas projektavimo ir konsultavimo paslaugas.

 

Paskambinkite mums!

8-679-39963   8-672-88704